Форум за конкурс игри
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е форум за конкурс игри!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Хората които отвързват кучетата си

Go down 
+4
Нина <3
Бети
tonita03
Vena
8 posters
АвторСъобщение
Vena

Vena


Брой мнения : 55
Join date : 09.12.2013

Хората които отвързват кучетата си Empty
ПисанеЗаглавие: Хората които отвързват кучетата си   Хората които отвързват кучетата си EmptyПон Дек 09, 2013 3:30 pm

Е, какво мислите за тези екземпляри?!Аз съм твърдо Против това!Независимо дали кучето е малко или голямо, не е редно да се пускат.Все пак има много хора, които ги е страх.Вие какво мислите по въпроса?
Върнете се в началото Go down
tonita03

tonita03


Брой мнения : 45
Join date : 09.12.2013

Хората които отвързват кучетата си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората които отвързват кучетата си   Хората които отвързват кучетата си EmptyПон Дек 09, 2013 3:43 pm

И аз съм Против.Много ме е страх от кучета...
Върнете се в началото Go down
Бети

Бети


Брой мнения : 77
Join date : 09.12.2013

Хората които отвързват кучетата си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората които отвързват кучетата си   Хората които отвързват кучетата си EmptyПон Дек 09, 2013 4:41 pm

И аз съм твърдо Против за това някои да отвързват кучетата си.Просто им се чудя на акъла.Те не си правят сметка, че някой може да го е страх.
Върнете се в началото Go down
Нина <3

Нина <3


Брой мнения : 49
Join date : 02.12.2013
Age : 33
Местожителство : Днешният ден

Хората които отвързват кучетата си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората които отвързват кучетата си   Хората които отвързват кучетата си EmptyПон Дек 09, 2013 7:14 pm

Като нищо някое малко куче (на възраст и още необучено) ще тръгне да гони дете, защото хапва сандвич или да тръгне да гони кола. Колко му е...
Върнете се в началото Go down
mila12358

mila12358


Брой мнения : 38
Join date : 10.12.2013

Хората които отвързват кучетата си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората които отвързват кучетата си   Хората които отвързват кучетата си EmptyВто Дек 10, 2013 10:01 am

Против това съм.Много е подло.То за стопаните кучетата им са добри, но за другите...Никой не се съобразява с другите хора.Особено ако е някво голямо куче...
Върнете се в началото Go down
irina555

irina555


Брой мнения : 86
Join date : 07.01.2014

Хората които отвързват кучетата си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората които отвързват кучетата си   Хората които отвързват кучетата си EmptyВто Яну 07, 2014 3:19 pm

Може да се отвързват кучета само ако са с наморник. В противен случай не е желателно да се отвързват!
Върнете се в началото Go down
Siseto78

Siseto78


Брой мнения : 122
Join date : 09.01.2014

Хората които отвързват кучетата си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората които отвързват кучетата си   Хората които отвързват кучетата си EmptyЧет Яну 09, 2014 4:00 pm

Не мисля, че е редно. Има много хора които ги е страх от кучета. Днес например видях един доберман отвързан и много се изплаших.
Върнете се в началото Go down
NIKI~

NIKI~


Брой мнения : 52
Join date : 12.01.2014

Хората които отвързват кучетата си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората които отвързват кучетата си   Хората които отвързват кучетата си EmptyНед Яну 12, 2014 12:06 pm

Против това съм. Особено ако кучето е питбул, булдог или подобна порода. Тези кучета хапят и нападат много, независимо дали стопанинът им е добър или прочие. Просто им е вградено да нападат. Също така баща ми ми е разказвал, че питбулите / пък може и булдозите, незнам точно / са лоши, защото едно време в Германия / май / са ги използвали за войните и са ги обучавали да са лоши.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хората които отвързват кучетата си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората които отвързват кучетата си   Хората които отвързват кучетата си Empty

Върнете се в началото Go down
 
Хората които отвързват кучетата си
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Мъдри мисли, които са ни впечатлили

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за конкурс игри :: Да обсъдим сериозно-
Идете на: