Форум за конкурс игри
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е форум за конкурс игри!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Нормативите по ФВС

Go down 
+3
valetooo
Vena
Бети
7 posters
АвторСъобщение
Бети

Бети


Брой мнения : 77
Join date : 09.12.2013

Нормативите по ФВС Empty
ПисанеЗаглавие: Нормативите по ФВС   Нормативите по ФВС EmptyПон Дек 09, 2013 2:11 pm

Е, какво мислите за ятх?Аз мисля, че са ок, но малко трябва да спаднат критериите за оценяване.Изкажете и вие вашето мнение.
Върнете се в началото Go down
Vena

Vena


Брой мнения : 55
Join date : 09.12.2013

Нормативите по ФВС Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нормативите по ФВС   Нормативите по ФВС EmptyПон Дек 09, 2013 3:33 pm

Оф, против съм тези нормативи!Едвам ги покривам!Ако не нормативите, поне критериите за оценяване да се снижат марлко.
Върнете се в началото Go down
valetooo

valetooo


Брой мнения : 51
Join date : 09.12.2013

Нормативите по ФВС Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нормативите по ФВС   Нормативите по ФВС EmptyПон Дек 09, 2013 5:36 pm

Ами може малко да се снижат...Аз ги минавам, но все пак не всеки може да ги мине.Трябва да ги правят така, че да са достъпни за всички.Примерно имам приятелки, които колкото и да се упражняват не могат да ги покрият.
Върнете се в началото Go down
Нина <3

Нина <3


Брой мнения : 49
Join date : 02.12.2013
Age : 33
Местожителство : Днешният ден

Нормативите по ФВС Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нормативите по ФВС   Нормативите по ФВС EmptyПон Дек 09, 2013 7:12 pm

Щях да ги взема и да изкарам 6, но 300-та метра ме провалиха. Разсеях се заради едно момиче и се подхлъзнах на пясък. Паднах и загубих към 20 секунди. Имам 5.
Върнете се в началото Go down
mila12358

mila12358


Брой мнения : 38
Join date : 10.12.2013

Нормативите по ФВС Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нормативите по ФВС   Нормативите по ФВС EmptyВто Дек 10, 2013 10:00 am

Ние още нямаме нормативи /в 4 клас съм/ но ще видим как ще стоят нещата в 5 клас.Аз лично сега почти всеки ден излизам да бягам 300 метра и няма да ми представлява никаква трудност да ги покривам в 5 клас.
Върнете се в началото Go down
irina555

irina555


Брой мнения : 86
Join date : 07.01.2014

Нормативите по ФВС Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нормативите по ФВС   Нормативите по ФВС EmptyВто Яну 07, 2014 3:20 pm

На мен нормативите никога не са ми представлявали трудност, така, че не се притеснявайте! bounce 
Върнете се в началото Go down
Siseto78

Siseto78


Брой мнения : 122
Join date : 09.01.2014

Нормативите по ФВС Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нормативите по ФВС   Нормативите по ФВС EmptyЧет Яну 09, 2014 3:58 pm

Нормативите са добри, но искам малко да се снижат критерийте за оценяване.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нормативите по ФВС Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нормативите по ФВС   Нормативите по ФВС Empty

Върнете се в началото Go down
 
Нормативите по ФВС
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за конкурс игри :: Да обсъдим сериозно-
Идете на: