Форум за конкурс игри
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е форум за конкурс игри!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Конкурс-игра "Всеки сам за себе си"

Go down 
+3
Аз...
Бети
Vena
7 posters
АвторСъобщение
Vena

Vena


Брой мнения : 55
Join date : 09.12.2013

Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" Empty
ПисанеЗаглавие: Конкурс-игра "Всеки сам за себе си"   Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" EmptyВто Дек 10, 2013 2:04 pm

Така, първо искам да благодаря на Виктория, че ми разреши да пусна тази конкурс-игра.Обещавам на всички, че всичко ще мине успешно.Та така, конкурс-играта ще тече до 10 другия месец /10.01.2014г./.Ще имате четири дни за записване /т.е до 14.12.2013г./.При записването ще трябва да опишете какво можете да правите /да пишете, да рисувате, да правите графики на фотошоп и тн./.

Хайде, почвайте да се записвате!Не забравяйте, че ще можете да се запишете в конкурс-играта до 14.12.2013г.
Върнете се в началото Go down
Бети

Бети


Брой мнения : 77
Join date : 09.12.2013

Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс-игра "Всеки сам за себе си"   Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" EmptyВто Дек 10, 2013 2:37 pm

Запис.Мога що-годе добре да правя графики на фотошопа, мога горе-долу да пиша, мога и що-годе добре да рисувам на ръка.
Върнете се в началото Go down
Аз...




Брой мнения : 2
Join date : 02.12.2013

Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс-игра "Всеки сам за себе си"   Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" EmptyПет Дек 13, 2013 3:11 pm

Рисувам на ръка /предимно модели/, що годе имам понятие от рисуването на Photoshop, мога да правя графики, пиша.
Върнете се в началото Go down
Polioko♥

Polioko♥


Брой мнения : 3
Join date : 02.12.2013
Местожителство : Bulgaria

Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс-игра "Всеки сам за себе си"   Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" EmptyПет Дек 13, 2013 3:46 pm

най-вече рисувам на фотошоп(изобщо ама изобщо не мога да пиша)
Върнете се в началото Go down
valetooo

valetooo


Брой мнения : 51
Join date : 09.12.2013

Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс-игра "Всеки сам за себе си"   Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" EmptyСъб Дек 14, 2013 2:28 pm

За малко да изпусна спрока.Мога да правя разни работи на фотошоп.
Върнете се в началото Go down
mila12358

mila12358


Брой мнения : 38
Join date : 10.12.2013

Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс-игра "Всеки сам за себе си"   Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" EmptyСъб Дек 14, 2013 2:43 pm

Не мога да пиша, не мога да рисувам, не мога да работя с фотошоп, но все пак Запис.Тази конкурс-игра ще ми помогне да разбера дали ще се откажа лесно от това което не мога, или не.
Върнете се в началото Go down
Бети

Бети


Брой мнения : 77
Join date : 09.12.2013

Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс-игра "Всеки сам за себе си"   Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" EmptyСъб Дек 14, 2013 2:47 pm

-
Върнете се в началото Go down
Vena

Vena


Брой мнения : 55
Join date : 09.12.2013

Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс-игра "Всеки сам за себе си"   Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" EmptyСъб Дек 14, 2013 2:48 pm

Край на записването!В следващите минути/часове очаквайте първата си задача.
Върнете се в началото Go down
Vena

Vena


Брой мнения : 55
Join date : 09.12.2013

Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс-игра "Всеки сам за себе си"   Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" EmptyСъб Дек 14, 2013 2:59 pm

Ето я и първата ви задачка!Трябва да направите тапет на тема Fantasy.Задължително е да използвате минимум 2 картинки от нета, които да са фентъзи.Когато сте готови давате творбите си на мен + оригиналите.За изпълнението на тази задача имате 48ч.Т.е. ще имате време за изпълнение на задачата до 16.12.2013г.След това ще бъде добавена и анкетата.Надявам се да се забавлявате!

Едит: Може би знаете, но е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да предавате творбите си на мен на лс.

И аз имам право да гласувам за творбата която най-много ми хареса.
Върнете се в началото Go down
Teddy.
Администратор
Администратор
Teddy.


Брой мнения : 95
Join date : 04.12.2013
Местожителство : Varna, Bulgaria

Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс-игра "Всеки сам за себе си"   Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" EmptyЧет Дек 26, 2013 5:56 pm

Здравейте,
Не искам да се бъркам в работата на колежката ми, но срока на задачата е изтекъл от 10 дни, а очевидно няма нито анкета, нито резултати, нито нова задача. Не знам дали някой изобщо е предал, моля свържете се с мен или с някой от колегите да разясните ситуацията. Давам ви 48 часа да се организирате, иначе темата ще бъде затворена без победители.

Поздрави.
Върнете се в началото Go down
Teddy.
Администратор
Администратор
Teddy.


Брой мнения : 95
Join date : 04.12.2013
Местожителство : Varna, Bulgaria

Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс-игра "Всеки сам за себе си"   Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" EmptyНед Дек 29, 2013 9:41 am

Здравейте,
Очевидно нищо не се е променило, затова затварям темата.
Vena получавате 14 дни забрана за организиране на конкурси - игри. (т.е. от 29.12.13 до 11.01.14г.)

Поздрави.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс-игра "Всеки сам за себе си"   Конкурс-игра "Всеки сам за себе си" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Конкурс-игра "Всеки сам за себе си"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво е конкурс-игра
» Нека всеки си снима десктопа
» Чакащи конкурс-игри
» Игра На Асоциации

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за конкурс игри :: Архив-
Идете на: