Форум за конкурс игри
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е форум за конкурс игри!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Домашните любимци

Go down 
+3
mila12358
Vena
Бети
7 posters
АвторСъобщение
Бети

Бети


Брой мнения : 77
Join date : 09.12.2013

Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Домашните любимци   Домашните любимци EmptyПон Дек 09, 2013 2:18 pm

Дайте снимки на домашните си любимци и ако имате проблеми с тях, или искате да попитате нещо свързано преди да си купите, то тук е мястото да го направите.Аз имам едно сладко зайче, на около 5-6 месеца.По-късно може да кача и снимчици.
Върнете се в началото Go down
Vena

Vena


Брой мнения : 55
Join date : 09.12.2013

Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните любимци   Домашните любимци EmptyПон Дек 09, 2013 3:30 pm

Аз имам рибки!
Върнете се в началото Go down
mila12358

mila12358


Брой мнения : 38
Join date : 10.12.2013

Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните любимци   Домашните любимци EmptyВто Дек 10, 2013 9:55 am

И аз имам риби.Едната /златната ми рибка/ има кръв по опашката.На какво може да се дължи това?
Върнете се в началото Go down
irina555

irina555


Брой мнения : 86
Join date : 07.01.2014

Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните любимци   Домашните любимци EmptyВто Яну 07, 2014 3:19 pm

Имам куче! Много е готино!
Върнете се в началото Go down
Siseto78

Siseto78


Брой мнения : 122
Join date : 09.01.2014

Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните любимци   Домашните любимци EmptyЧет Яну 09, 2014 4:01 pm

Нямам домашни любимци, но мисля да си взема хамстер. Някой ако може да ми каже какви грижи трябват.?
Върнете се в началото Go down
NIKI~

NIKI~


Брой мнения : 52
Join date : 12.01.2014

Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните любимци   Домашните любимци EmptyНед Яну 12, 2014 12:04 pm

Имам едно космато приятелче – котенце. По-късно може да кача снимки. I love you 
Върнете се в началото Go down
Teddy.
Администратор
Администратор
Teddy.


Брой мнения : 95
Join date : 04.12.2013
Местожителство : Varna, Bulgaria

Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните любимци   Домашните любимци EmptyЧет Яну 30, 2014 8:38 am

Siseto78 написа:
Нямам домашни любимци, но мисля да си взема хамстер. Някой ако може да ми каже какви грижи трябват.?

Аз нямам хамстер, но 1 седмица се грижих за хамстер на приятели, които бяха на почивка. Иска се често да му почистваш клетката и ти препоръчвам да не го пускаш навън. Трябва да има задължително вода в клетката, която да пие и храна за ядене. Хубаво е да има и нещо за игра вътре. Не е лесно, животни трудно се гледат.
Върнете се в началото Go down
Siseto78

Siseto78


Брой мнения : 122
Join date : 09.01.2014

Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните любимци   Домашните любимци EmptyПон Фев 10, 2014 7:40 am

Теди, мерси Wink Скоро може да кача снимки на хамстерчу Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните любимци   Домашните любимци Empty

Върнете се в началото Go down
 
Домашните любимци
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за конкурс игри :: Да обсъдим сериозно-
Идете на: